O nas

Witam serdecznie nazywam się Barbara Zglinicka i od 11 lat prowadzę praktykę lekarską w Warszawie, początkowo na Żoliborzu, a obecnie na Targówku. Od początku działalności kładę nacisk na bezpośredni kontakt z pacjentami, rzetelnie informując o rodzaju i sposobie planowanych zabiegów. Ja i mój zespół oferujemy naszym pacjentom leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii w oparciu o najwyższe standardy współczesnej nauki. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem oraz materiałami stomatologicznymi, co w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantuje najlepsze wyniki leczenia. Prowadzimy leczenie rodzinne z uwzględnieniem najmłodszych.

Jako kobieta duży nacisk kładę na stronę estetyczną mojej pracy. Naturalne stało się zatem rozszerzenie mojej działalności w kierunku medycyny estetycznej. Wykonujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, koktajli do mezoterapii, oraz peelingów medycznych.
W dzisiejszych czasach zabiegi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej stanowią nierozerwalną całość.

 

Zespół

lek.stom. Barbara Zglinicka

Barbara Zglinicka

Lekarz stomatolog praktykujący od 14 lat. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie- wydział stomatologii. Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz pedodoncji. Uczestniczka licznych kursów oraz szkoleń z zakresu estetycznej odbudowy braków zębowych (korony, mosty, licówki), protetycznej odbudowy na implantach oraz medycyny estetycznej. Prywatnie mama Gawła i ,,zapalona" joginka.

lek. stom. Luiza Kaddari-Lipiec

Luiza Kaddari-Lipiec

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej-wydział stomatologii. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci. Głównym obszarem działalności zawodowej doktor jest endodoncja, czyli leczenie kanałowe zęba. Biegle włada językiem francuskim i arabskim. Prywatnie mama pięcioletniego Kostka.

lek. stom. Marek Rybicki

Marek Rybicki

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie- wydział lekarski i stomatologii. Chirurg stomatologiczny, implantolog. Asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Jamy Ustnej Akademii Medycznej w Warszawie. Prywatnie doskonały narciarz i serfer.

asystentka Alisa Sorokina

Alisa Sorokina

Asystentka stomatologiczna.

 

Kontakt

Warszawa Targówek, ul. Borzymowska 43 lok. 7

Tel: 22 498 47 44

GSM: 660 511 256

E-mail: frankedent@frankedent.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Piąt. 9:00 - 20:00

Sobota - nieczynne

Niedziela - nieczynne

Gabinet

Gabinet przyjazny osobom niepełnosprawnym przyjazny osobom niepełnosprawnym

bezpłatna kawa bezpłatna kawa w poczekalni

dostęp do WiFi dostęp do wifi